Uspeh plivača Valisa

Proteklog vikenda su plivači “Valisa” nastupili na tri takmičenja. U subotu je u Kragujevcu održano drugo kolo prvenstva plivačkog saveza centralne Srbije na kome je pionirska štafeta u sastavu: Marić Andrijana, Petrović Dunja, Prostran Sofija i Mitrović Jana je osvojila bronzanu medalju. U Trebinju na međunarodnom mitingu koji se održao u subotu i nedelju nastupilo je osam plivača iz Valjeva. Vuk Tešanović je bio najbolji u svojoj kategoriji u discilinama 50m slobodno, 50m delfin i 100m delfin, dok je bronzu osvojio u disciplini 100m slobodno. Anja Radojević je bila najuspešnija u svojoj kategoriji u disciplinama 100m leđno, 100m slobodno i 50m leđno, dok je srebro osvojila u disciplini 50m slobodno. Jana Tomašević je u disciplini 100m delfin osvojila zaltnu medalju...