Valjevski karatisti osvojili četiri medalje

Valjevski karatisti osvojili su četiri medalje na karate turniru "Užički pobednik 2019", koji je održan juče u gradu na Đetinji. Na ovm turniru, u organizaciji Karate kluba Užice, nastupilo je preko 45 karate klubova sa oko 200 takmičara. Karate klub 014 iz Valjeva nastupio je sa četri takmičara, tri u kategoriji kata i jednim u borbama i ostvario odličan rezultat. Ana Živanović osvojila je zlatnu medalju i prvo mesto u klasi D, u klasi E nastupile su Ksenija Kosić koja je osvojila zlatnu medalju i prvo mesto i Anđela Mitrović koja je zauzela drugo mesto i osvojila srebrnu medalju. U borbama u svojoj kategoriji nastupio je Aleksandar Milošević, koji je posle teške borbe, uspeo da osvoji zlatnu medalju i bude prvi. Mlade karatiste su predvodili treneri Čedomir Bajkin i Vladan Ž...